Knihy

Knihy plné rybářských emocí, rad a užitečných tipů právě pro Vás nebo Vašeho rybáře s možností speciálního věnování přímo od Lukáše Krásy.

Chytám svůj život

V pořadí již druhá kniha vášnivého českého rybáře a uznávaného odborníka na výrobu kapřích návnad a nástrah Lukáše Krásy otevře brány všem k poznání úžasného světa rybařiny. Ve strhujících příbězích od vody plných jeho vlastních emocí, myšlenek a pocitů nastíní svoji životní cestu rybáře. Nejzajímavější, někdy až fascinující zážitky z jeho rybářských výprav doma i v zahraničí budete číst doslova jedním dechem.

Kapří tajemství - Česká verze

Nejprodávanější a nejúspěšnější kaprařská kniha Kapří tajemství. Kapří tajemství obsahuje poznání kapra z hlediska anatomie a fyziologie. Lukáš Krása dal dohromady kaprařskeho elitu našich zemí, aby Vám prostřednictví této knihy předala své zkušenosti, rady a tipy. Kniha je v posledním limitovaném vydání.V Českém jazyce.

Kapří tajemství - Ruská verze

Nejprodávanější a nejúspěšnější kaprařská kniha Kapří tajemství. Kapří tajemství obsahuje poznání kapra z hlediska anatomie a fyziologie. Lukáš Krása dal dohromady kaprařskeho elitu ruských a ukrajinských zemí, aby Vám prostřednictví této knihy předali své zkušenosti, rady a tipy. V Ruském jazyce.